MIRE-POL

KIM JESTEŚMY

Wieloletnie doświadczenie daje możliwość doboru materiałów do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasza Firma oferuje wszelkie usługi remontowo-budowlane na wysokim poziomie. Wysoki standard wykonywanych prac to zaleta w dzisiejszych czasach. Podpowiemy jak unowocześnić mieszkanie małe lub duże, klatki schodowe w nowym jak i starym budownictwie. Pomożemy w doborze materiałów do odpowiednich wnętrz. Zawsze stawiamy na kreatywność, najnowsze materiały i technologie a stosowane materiały i techniki są sprawdzone od wielu lat. Jesteśmy solidną firmą i stawiamy na terminowość danych prac.

Doradzimy co i jak a wybór i tak należy do Państwa.

CO ROBIMY

Specjalizujemy się w szczególności:
Szpachlowanie,Gładzie gipsowe (tradycyjne i maszynowe), Montaż różnej zabudowy z płyt gk , Montaż sufitów podwieszanych z płyt gk , Wylewki betonowe i samopoziomujące , Układanie paneli podłogowych , Malowanie , Montaż armatury i ceramiki sanitarnej , Tynki mozaikowe z żywicy akrylowej firmy BAUMASTER , Montaż drzwi i okien, Montaż różnego rodzajów parapetów (zew/wew) , Montaż różnego rodzaju kamieni dekoracyjnych

Zmieniamy oblicze i dajemy blask mieszkaniom ,małym i dużym a klatki schodowe w starym jak i w nowym budownictwie znów mogą lśnić nowością.